چه کسی بیشترین توانایی و پتانسیل را دارد؟

اموزشگاه عکاسیزمانی که یک عکس را ثبت می‌کنم یه این فکر می‌کنم که چه کسی یا چه چیزی بیشترین پتانسیل را دارد که داستان واقعی پشت عکس مرا توصیف کند. من به کودکان، افراد مسن، حیوانات، رویدادهای عجیب و رنگ ها نگاه می‌کنم. این‌ها موضوعاتی هستند که پتانسیل این کار را دارند.

در عکاسی خیابانی مطمئن شوید سوژه‌ای که انتخاب می‌کنید قانع کننده است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. اول باید از خودتان بپرسید که چه داستانی را می‌خواهید با عکسان تعریف کنید و چه کسی بهترین انتخاب برای انجام این کار است. زمانی که عکس شما راوی یک داستان عالی باشد و سوژه هم به درستی ترکیب‌بندی شود از نتیجه خود شگفت زده خواهید شد.

ترکیب‌بندی را درست کنید

وقتی تصمیم به گرفتن یک عکس دارید اول از همه صحبت از ترکیب‌بندی، خطوط هدایتگر، مثلث، الگو، و قانون یک سوم به میان می‌آید.

خطوط هدایتگر: این‌ها خطوطی هستند که توجه بیننده را به قسمت‌های مشخصی از عکس جلب می‌کنند. در عکاسی خیابانی باید قبل از اینکه سوژه خود را آنالیز و ترکیب‌بندی کنید به دنبال خطوط هدایتگر در پس زمینه یا پیش زمینه باشید.

5 نکته برای عکاسی خیابانی بهتر

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

عکاسی مستند خطوط ,ترکیب‌بندی ,عکاسی ,می‌کنم ,پتانسیل ,خطوط هدایتگر ,عکاسی خیابانی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. انجمن میکروبیولوژی دانشگاه دلیجان چشم تو بهترین سایت جهان موویز | مرجع دانلود فیلم وسریال در جهان دانش خانواده و جمعیت ویراست سوم