اموزشگاه عکاسی همه دوست دارند که عکاسی خیابانی خود را بهتر از قبل انجام دهند. در این مقاله پنج نکته در این زمینه با هم بررسی خواهیم کرد.

من به عنوان یک عکاس، کاملا تحت تاثیر عکاسی خیابانی قرار گرفتم. ژانر خیابانی چیزی بود که من واقعا دوست داشتم اما نمی‌دانستم عکس‌های خوبی می‌گیریم یا نه. حتی دیگر دوست نداشتم در ژانرهای دیگر عکاسی کنم. پس شروع کردم به یادگیری آن و سعی کردم نکات زیادی را یاد بگیرم. این مقاله حاصل تجربه و آموخته‌های من در قالب پنج نکته خواهد بود. با ما همراه باشید.

صبر داشته باشید

همه دوست دارند خیلی سریع به بهترین‌ها در هر زمینه‌ای برسند، اما عکاسی واقعا فرق دارد و نیازمند صبر و حوصله‌ی فراوان برای ثبت یک عکس عالی است. من متوجه شدم وقتی یک عکس را به سرعت و با عجله ثبت می‌کنم نتیجه‌ای برای من خواهد ماند که به آن افتخار نمی‌کنم. بنابراین نمی‌توانستم منظور خود را در عکس ثبت کنم.

همینجا بود که صبر به کمک من در عکاسی آمد و احساس کردم که عکس های بهتر و باکیفیت تری می‌گیرم. به جای اینکه سوژه را در یک سوم سمت راست صفحه قرار داده و شاتر را فشار دهید کمی صبر کنید، کادربندی‌های مختلف را امتحان کنید، مکان سوژه را تغییر دهید، به بک‌گراند اهمیت بیشتری بدهید و در نهایت دکمه شاتر را فشار داده و عکسی ثبت کنید که به آن افتخار کنید!

5 نکته برای عکاسی خیابانی بهتر

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

عکاسی مستند عکاسی ,دوست ,خیابانی ,عکاسی خیابانی ,دوست دارند منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه gigr همه چی موجوده دانلود کلیپ جدید قطعات دیجیتالی جدیدترین اخبار ایران و جهان pertak2 کانون فرهنگی رهروان قرآن کهریز بیلوار esmailenosratzahi وبگردی ها/بزرگترین مرجع کلش اف کلنز